Dnes je čtvrtek 19. září 2024.Svátek má Zita.

Soutěž pro plavce i příležitostní návštěvníky plaveckého bazénu (02.10. 2024)

9. září, 10:36

Ve středu 02.10. 2024 se uskuteční 33. ročník “Plavecké soutěže měst”. Letos patří mezi přihlášená města i Kralupy nad Vltavou.

Plavecké soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci, rodiny a všichni zájemci bez rozdílu věku. Stačí uplavat 100 m na čas volným stylem.

Odměnou Vám  bude diplom a pocit, že jste učinili i něco pro své zdraví.

Vstup je samozřejmě ZDARMA.

PŘIJĎTE PLAVAT a pomozte našemu městu dosáhnout nejvyšší příčky Vaší aktivní účastí. Každý plavec se na povel rozhodčích vydává na trať přímo z vody – od kraje bazénu (nikoliv tedy z bloku).

Nejedná se o klasickou štafetu.

Plavat se bude po celý den kdykoliv v čase od 6:15-8:00 a dále 13:00-20:00 hodin.

Organizátor projektu: Česká asociace Sport pro všechny, z. s.

Pořadatel projektu v Kralupech nad Vltavou: Plavecký oddíl Kralupy n./Vlt. – Kontaktní osoba: Martin Kořínek

Místo konání: Plavecký bazén Kralupy nad Vltavou, V Luhu 1089

Základní informace o Plavecké soutěži měst:

Propaguje kondiční plavání jako vděčnou, celoročně i celoživotně využitelnou pohybovou aktivitu. Zúčastnit se jí mohou plavci všech věkových kategorií a každý, kdo v daném městě bydlí, pracuje či studuje. Stejně tak příležitostní návštěvníci přihlášeného bazénu. Otestují si svoji aktuální formu a zároveň se na chvíli promění v jednoho z reprezentantů města. Plave se libovolným stylem na čas trať 100 metrů. Oceněná budou 3 nejúspěšnější města a nejúspěšnější tři bazény v každé kategorii čekají poháry a diplomy, všechny další zúčastněné bazény dostanou diplom.

CHCETE SE  SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Přihlásit se můžete předem na e-mail: plavani@mestokralupy.cz, a nebo přijďte 2.10. soutěžit a budete registrováni až na místě.

Těšíme se na Vaši účast.

Vložil(a): Aleš Levý